Svet-Stranek.cz
PD SERVIS - technický dozor, koordinátor BOZP

Správa nemovitostí:vedení projektů, technický dozor investora, koordinátor BOZP, inspekce nemovitostí, správa

Správa nemovitostí

Vlastníte nemovitost (dům, byt, kanceláře, výrobní objekt) v Praze a potřebujete zajistit její bezproblémový chod, údržbu, opravy, pronájem volných prostor, účetnictví k nemovitosti, zkrátka vše co s provozem nemovitosti souvisí? Potřebuje nezávazně poradit, získat bližší informace? Neváhejte a kontaktujte nás.
Co nabízíme?

Postaráme se o Vaši nemovitost, ať už je to činžovní dům, administrativní budova, nebo výrobní objekt. Vlastníte jen byt, či rodinný dům a chcete jej pronajmou a o nic se nestarat? I o Vaší nemovitost se postaráme.
Zajistíme pro Vás všechny činnosti související s provozem domu, počínaje úklidem, přes pravidelné technické prohlídky nemovitosti, revize a opravy, kompletní administrativu a účetnictví, vyúčtování služeb nájemcům až po zajištění pronájmu volných prostor. Rozsah služeb záleží jen na Vašich požadavcích.

Proč správa od nás?

U nás dostanete věcný a osobní přístup, opravdový zájem o každou jednotlivou nemovitost. Nevnucujeme služby které nepotřebujete či nechcete, na každou nemovitost nahlížíme jako na vlastní, proto zajišťujeme co je v nejlepším zájmu majitele. Jsme malá firma, která se stará o každého klienta, máme dostatek zkušeností a kvalifikační předpoklady, abychom Vám nabídli služby na odpovídající úrovni.

postaráme se o:
- funkčnost a provozuschopnost všech součástí nemovitosti
- styk s úřady, nájemci, sousedy
- účetnictví
- opravy, servis, revize
- úpravy a kontrolu výběru nájemného
- pojištění nemovitosti
- úklid včetně zimního
- pronájem volných prostor včetně vypracování smluv a předání prostor
- roční i mimořádná vyúčtování nákladů a služeb


We speak english

We offer comprehensive services in property and facility managent. We will take care of your property, residential house or office building. For more information, contact us directly.
návštěvníků stránky
celkem172 803