Svet-Stranek.cz
PD SERVIS - technický dozor, koordinátor BOZP

Proč mít stavební dozor:vedení projektů, technický dozor investora, koordinátor BOZP, inspekce nemovitostí, správa

Proč mít stavební dozor

Důvody pro zajištění odborné kontroly projektu a realizace stavby

Chystáte se stavět, rekonstruovat, chcete se poradit, jak smysluplně udržovat nebo zhodnotit Vaši nemovitost, nebo přemýšlíte o koupi nemovitosti? Nejste si jisti, zda nemovitost, kterou vlastníte nebo chcete koupit, nemá nějakou stavebně-technickou vadu, chcete znát odborný názor na technický stav a odhad nákladů na nutné opravy? Potřebujete poradit s projektem, sháníte stavební dozor? Neváhejte a kontaktujte nás, zajistěte si informativní a nezávaznou schůzku, na které se dozvíte bližší informace.

 

Proč mít technický dozor?

Pokud nejste stavař s praxí na stavbě, nemůžete ani při vynaložení maximálního úsilí zabezpečit bezproblémový průběh stavby, dodržení harmonogramu, rozpočtu a kvality jednotlivých dodávek. Není to možné, protože se musíte zabývat svou prací, protože neznáte technické řešení detailů, skladbu konstrukcí, materiálové a technologické předpisy a návaznosti, nerozumíte navrhování a statice konstrukcí. Není Vám vlastní prostředí dodavatelů, ceny jednotlivých  prací a dodávek. To vše a řadu dalších znalostí má kvalitní TDI (technický dozor investora). Vypracuje pro Vás kvalitní smlouvu o dílo, ochrání Vás před zbytečnými náklady, stresem, udělá za Vás "špinavou práci" a Vy si udržíte silnou vyjednávací pozici vůči zhotoviteli díla. Zbude Vám čas na Váš život, Vaši rodinu a koníčky. A navíc se do všeho můžete zapojit a vše ovlivňovat a budete mít věcnou a nezaujatou oporu při rozhodování.

 

Obáváte se vysokých nákladů na technickou pomoc a dozor na stavbě? Nemusíte mít žádné obavy, naše služby Vám přinesou reálné úspory a kvalitnější výsledek. Tak jako v jiných oborech lidské činnosti je pro úspěch díla nutná kvalitní příprava. Čím dříve tedy zapojíte do svého záměru nezávislého odborníka, tím lepšího výsledku dosáhnete. Je velmi smysluplné využít technickou pomoc již při přípravě projektu, tím předejdete řadě vad a nedokonalostí a především získáte nezávislý pohled na Váš záměr a jeho ekonomickou návratnost. V průběhu realizace Vám technický dozor přinese lepší kontrolu nad dodržováním termínů a kvality, snížení nákladů kontrolou výměr a řízením víceprací a méněprací, zajištěním specializovaných subdodávek přímo apod. Budete mít jistotu, že všechny součásti díla budou splňovat Vaše požadavky a technické normy. A navíc ušetříte svůj čas a zdraví.

 

Na co se zaměřujeme?

Naším hlavním oborem jsou pozemní stavby - bytové a kancelářské budovy, především rekonstrukce. Máme za sebou řadu rekonstrukcí při velmi rozdílných podmínkách,ať už jde o formu vlastnictví domu (bytu), rozsah díla a zakázky - od jednotlivých bytů, přes potravinářský provoz po celkové rekonstrukce činžovních domů, nebo způsob provádění (generální dodavatel stavby, koordinace více dodavatelů).

  

Chcete-livědět více o našich službách, klikněte na rubriku Rozsah a popis služeb.

návštěvníků stránky
celkem172 801